שירותי ניקיון ואחזקה, אחזקת בניין משרדים

hr
אנשים מבלים חלק נכבד מחייהם במשרד. המשרד הופך למקום מרכזי בחייהם של אנשים, ולכן יש צורך לשמור על סדר וניקיון במשרד. מחקרים עסקיים הראו כי סביבת עבודה נקייה תורמת לרמת העבודה של העובדים. לפיכך, בעלי עסקים רבים שוכרים את שירותיהם של חברות ניקיון משרדים במטרה לנקות את המשרד. צוות אחזקה דואג לניקיון שוטף של המשרד אחת לשבוע.

ניקיון ואחזקת משרד זה ג.מ.ר

אחזקת בניין משרדים – רק עם חברה מנוסה ומקצועית

חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון בע"מ היא חברה ותיקה בתחום הניקיון, המתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה למשרדים.
אם הינך מעוניין בעבודה מקצועית, אחזקת בניין משרדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, צור איתנו קשר עוד וקבל הצעת מחיר משתלמת ופרטים נוספים אודות השירותים.

שירותי ניקיון ואחזקה

אחזקת משרדים נקיים ומבריקים הינה דרישה מחייבת עבור כל עסק מסחרי כיום. מעבר לדאגה שמקום העבודה יהיה מקום בריא ונקי עבור העובדים, ניקיון המשרד מהווה גם מראה לעסק שלך עבור לקוחות, עמיתים ומבקרים במשרד. אצלנו בגמר שירותי ניקיון ואחזקה אנחנו מבינים כמה חשוב לשמור על סטנדרטים גבוהים ביותר של ניקיון במשרד שלכם. צוות המנקים שלנו מנוסים ומקצועיים ביותר, בעלי ניסיון במשרדים גדולים וקטנים בכל רחבי הארץ.

אנחנו יודעים שהצרכים שלכם יכולים להיות שונים מאוד מהצרכים של כל אחד מהלקוחות האחרים שלנו, כי לכל לקוח ולקוח יש צרכים ייחודיים. אנחנו גם יודעים שאתם צריכים שירותי ניקיון ואחזקה שאתם יכולים לסמוך עליהם.

לנו יש את המומחיות כי בעקבות הניסיון שלנו אספנו, שיפרנו ושדרגנו שיטות ניקיון והגענו למצב שבו אנחנו מספקים שירותי ניקיון ואחזקה מהאיכותיים והאמינים בארץ. אנחנו מתמקדים בניקיון והסרת הלכלוך מסביבת העבודה שלכם, עם דגש על הסרה ולא מריחת הלכלוך.

אנחנו מאמינים בסביבת עבודה בריאה. אם הסביבה בריאה כך גם העובדים שלכם יהיו יותר בריאים ומרוצים וכך גם היעילות שלהם תעלה.שירותי ניקיון ואחזקה

שירותי ניקיון ואחזקה כוללים את השירותים הבאים:

· אנחנו משתמשים במוצרי ניקיון בטוחים ויעילים.

· אנחנו מספקים שירותים מותאמים אישית ללקוחותינו – אתם תשלמו ותקבלו רק את מה שאתם ביקשתם ואת מה שאתם צריכים.

· אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי ניקיון נלווים כולל ניקיון שטיחים וניקיון חלונות.

· ניתן לסמוך על כל חברי צוות שירותי ניקיון ואחזקה שלנו – הם מקצועיים ואמינים.

· אנחנו מציעים עבודות תחזוקה לכל סוגי המשרדים עם אפשרות להגיע לנקות בבוקר או אחרי שעות העבודה, בהתאם להעדפות שלכם.

· אנו מאמינים שלכל עובד מגיעה סביבת עבודה בטוחה, נקייה, בריאה ונעימה. אנחנו מנקים כי אכפת לנו.

אנו כאן כדי להקל עליכם בכל צרכי הניקיון והתחזוקה של משרדכם

אנחנו יודעים שסטנדרטים גבוהים בניקיון עושים את כל ההבדל בנוגע לתפיסת העסק שלכם על ידי הלקוחות שלכם. יש לנו ניסיון רב ואנחנו מספקים שירותי ניקיון ואחזקה באיכות גבוהה ובמגוון רחב של סוגים של משרדים ואיזורים מסחריים. אנחנו מפתחים שותפויות עם הלקוחות שלנו כדי לוודא שנספק להם שירות מצוין.

אנחנו מספקים יכולות חשובות על ידי תהליך אופטימיזציה ושימוש בטכנולוגיות חדשניות. המערכת הייחודית שלנו מספקת יכולות מדהימות בעזרת מתודולוגיות חדשניות שעונות לציפיות של הלקוחות שלנו. אנחנו לא רק מתחזקים את כל אזורי המשרד שלכם ומצחצחים אותם, כולל השירותים, אנחנו גם מוודאים שהמקום יהיה מסודר ומאורגן.

המתודולוגיות והתהליכים שלנו משולבים עם תוכניות הכשרה מתקדמות המכשירות את הצוותים שלנו לעבוד ביעילות ובמסירות. אנחנו יודעים שלכל אחד מהלקוחות שלנו יש צרכים יחודיים ופיתחנו תוכניות מיוחדות העונות על הצרכים הספציפיים בערת שימוש בעדיפויות ובאתגרים השונים.

צרכים אלו כוללים ניקיון והקפדה מיוחדת על איזורים ספציפים כדי למנוע זיהומים ומחלות. זה כולל גם ניקיון של מקומות ספציפיים כגון מחשבים ומקלדות כדי למנוע מהם להתחמם יתר על המידה, וכל זה עוזר גם לתרום לסביבת עבודה יותר בטוחה ובריאה, עם הוכחות בהורדת היעדרויות של עובדים. אנחנו גאים בכך שאנו משקיעים יותר בעובדים, בציוד ובחומרי הניקוי מרוב החברות האחרות בשוק.

כדי לוודא שהאיכות תהיה גבוהה ובלתי מתפשרת אנחנו משקיעים שעות ניהול רבות בביצוע עבודות פיקוח ובדיקות אם הלקוחות שלנו מרוצים. הסטנדרטים שלנו מאוד גבוהים ועולים על אלו של המתחרים שלנו והרבה פעמים גם על הציפיות של הלקוחות שלנו! אנחנו מתמחים בניקיון משרדים, ניקיון מבנים ואחזקת מבנים.

פנו אלינו עוד היום ונסביר לכם על השירותים שלנו.

לקבלת פרטים נוספים: 

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל