פינוי דירה וניקיון במהלך שיפוץ ולאחריו

hr

החלטה לשפץ את הדירה היא חשובה ומשמעותית למען איכות חיים טובה, או לחילופין השקעה חכמה בדירות המיועדות להשכרה. השיפוץ לא רק מרענן ומשדרג את המראה החיצוני של הדירה, אלא גם פותר בעיות בצנרת ובחשמל אשר עלולות להיווצר בבניינים ישנים.

חלוקה נכונה של תקציב השיפוץ תורמת לתוצאה הסופית

כאשר משפצים דירה צריך לקחת בחשבון כי הדבר כרוך בהוצאות כספיות לא מבוטלות. אלה כמובן ישתלמו בסיום תהליך השיפוץ, אבל צריך לחשוב ולחשב היטב את הסכומים המיועדים לכל שלב בעבודות. השלב הראשון בשיפוץ הדירה הוא פינוי של כל הריהוט והחפצים הנמצאים בתוכה על מנת שהמשפצים יוכלו לעבוד בצורה יעילה ובטוחה. חברות ניקיון דירה הן הכתובת לעבודה הזו.

חברות פינוי דירה וניקיון בעצם מעורבות בכל השלבים במהלך השיפוץ, החל מהפינוי לפני העבודות, טיפול בפסולת הנוצרת במהלך השיפוץ וכמובן ניקיון יסודי לאחר גמר העבודות ולפני שלב האכלוס. בדירות בהן הצטברו ריהוט וחפצים מיותרים קיימת חשיבות מיוחדת בשירות פינוי דירה וניקיון. לא כל החפצים ניתנים לשמירה ולהמשך שימוש, ולכן החברות מסייעות במיון החפצים והעברתם למקומות המתאימים עד לסיום השיפוץ, כלומר לאכסון או למזבלה, בהתאם למה שהוחלט.

פינוי פסולת שיפוץ והניקיון שאחרי

כאשר משפצים דירה מן היסוד צריך להרוס חלקים מתוכה על מנת לחדש אותם בצורה יעילה. הריסות אלה יוצרות פסולת מסוכנת, כמו קרשים, ברזל חלוד, צבע מקולף וזכוכיות שבורות. זוהי פסולת שלא ניתן לזרוק לפח הזבל של הבניין, ומי שעושה זאת מסכן את הציבור ומסתכן בעצמו בקנס. על מנת לטפל בפסולת זו יש צורך בהצבת מכולה מתאימה וכאשר זו מתמלאת יש להעביר את תכולתה למזבלה המיועדת לפסולת בניין. חברות פינוי דירה וניקיון מציעות שירות זה כחלק מעסקאות של שיפוץ דירה, ויש לברר קיומה של האפשרות הזו לפני שמתחילים לעבוד.

שיפוץ דירה גורם ללכלוך ולהיווצרות פסולת גם בתוך הדירה, ולא רק מחוצה לה. לפני שמחזירים לדירה ריהוט או חפצים כלשהם יש לבצע ניקיון יסודי לאחר השיפוץ. למשל, צבע שניתז על הרצפה במהלך השיפוץ לא יירד בשימוש בחומרי ניקוי ביתיים. לחברות פינוי דירה וניקיון יש חומרים המתאימים לניקוי שלאחר השיפוץ, ולכן יש להיעזר בהן גם בשלב הזה.