עשרת הדברות של חברת שירותי ניקיון משרדים

hr

10 הדברות של חברת שירותי ניקיון משרדים

חברת ניקיון מקצועית עשויה לתת לכם מענה כולל, איכותי ויסודי לניקוי מיטבי של המשרד. כל מה שעשוי להוות אמת מידה ושיקול לבחינת הכדאיות והתועלת שעשויה לספק לכל חברה המציעה שירותי ניקיון משרדים הן גם אמות המידה המנחות את החברה בהצעת שירותיה והם מבטאים את מחויבותה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.

10 הדברות אשר מיקומו של כל אחת מהן הוא אקראי מאחר שכולם נמצאים באותה דרגת חשיבות הן:

1. החברה מתמחה במתן שירותי ניקיון משרדים מקצועי ללא פשרות.
2. החברה משתמשת בחומרי הניקוי ובתכשיריו הטובים והאיכותיים ביותר.
3. החברה מתחייבת לעמוד בתקני האיכות והבטיחות המחמירים והמחייבים ביותר.
4. החברה מעניקה שירותי ניקיון מודולאריים על פי דרישת הלקוח, צרכיו ויכולתיו: ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, ניקוי מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועוד.
5. החברה מספקת חומרי ניקוי משובחים המיועדים למשרדים ואינם נמכרים ברשתות השיווק. על פי דרישה הם מסופקים ישירות למשרד. מדובר בחומרים לניקוי חלונות בפרט ומשטחי זכוכית שונים בכלל, לניקוי ריפודים ושטיחים, חומרי ניקיון וחיטוי המיועדים לחדרי שירותים ולאמבטיה.
6. החברה מציעה ומספקת שירותי אחזקת מבנים וניהולם.
7. החברה תתאים את סוג חומר הניקיון הנדרש להסרת כתם במידה ובמינון המדויקים על פי הגדרת הבעיה.
8. החברה מייעצת ומדריכה את הלקוחות לגבי אופן השימוש בחומרי הניקוי כך שלא ייפגע דבר מתכולת     המשרד ומהחומרים השונים בו.
9. שירותי החברה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.
10. החברה נותנת מענה מלא לכל צרכי הניקוי של כל תכולת המשרד.

ניקיון משרד הוא חלק בלתי נפרד מדימויו. אל תקלו ראש בדימוי- הוא מהווה מרכיב שיווקי ראשון במעלה. משרד נקי ומסודר מקרין דברים טובים. משרד נקי מותיר רושם ראשוני חיובי. אנשים שמים לב גם לדברים קטנים: לפירור, לכתם, לכל מה שמקרין ומשדר אי סדר ורישול.לא רק ללקוחות חשוב הניקיון , אלא גם לעובדים המגיעים על בסיס יומי למשרד חשוב להיכנס למקום נקי, שהרי מקום העבודה מהווה כמחצית משעות היום עבור העובד.

מענה מקצועי מלא לניקוי משרד

חברה מקצועית עשויה לתת לכם מענה, אשר בהעדר שירותיה לא תוכלו לנקות את המשרד כפי שנדרש. חברת ניקיון משרדים מקצועית מבצעת ניקוי חלונות בקומות גבוהות באמצעות מנופים וסנפלינג ובעיקר הודות למיומנותם המקצועית של עובדיה.

חברה מקצועית תסייע לכם להבין את חשיבות ניקיון נישות ופינות שונת במשרד, אשר ייתכן כי רבים מכם כל לא ידעו כי יש צורך – קל וחומר אפשרות- לנקות אותם. שירותי ניקיון משרדים המוצעים על ידי חברה בעלת ותק, ניסיון המתאפיינת במקצועיות ובאמינות מהווה ערובה לשמירה על ניקיון והיגיינה מלאים במשרד.

כל ניקיון שהחברה מבצעת הוא ניקיון יסודי. כל לקוח נחשב, חשוב ומוערך כלקוח VIP הראוי ליהנות מהשירות הטוב ביותר שהחברה מחויבת לו ומעניקה אותו הלכה למעשה בכל משרד שהוא.