ניקיון לאחר שיפוץ / לאחר בניה

hr
חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון מבצעת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ במקצועיות רבה ומשאירה את המבנים מבריקים.
באפשרותנו להציג את כל הפתרונות המתקדמים של ניקיון לאחר שיפוץ.

פוליש לריצפה

חברתנו הינה חברה בעלת ניסיון רב המעסיקה צוות עובדים מקצועי המשאיר מאחור את שאר חברות הניקיון. ניקיון לאחר שיפוץ איכותי ומקצועי ללא פשרות היא עבודה המיועדת למומחים. המומחים בחברתנו בעלי ניסיון מוכח בשטח, וביכולתם לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ללא פשרות.

מה נעשה עבורכם?

חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון תדאג להבריק עבורכם כל פינה, גם פינות שלא נראות לעין. צוות העובדים בחברתנו עובד עם מכשור מתקדם במבנים בהם נשארו שאריות לכלוך. בין אם מדובר במשרד, לובי, חדר מדרגות,ריצוף הבית או מחסן- כל מבנה בו נמצאים אנשים יקבל בחברתנו טיפול איכותי.

צוות העובדים בחברתנו ידאג לפינוי שאריות שיפוצים, חומרי בנייה ופסולת, ידאג להסיר את שאריות הלכלוך שנוצרו במהלך השיפוצים תוך שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה.

 

רמת מקצועיות גבוהה

חברתנו מקפידה לשמור על רמת מקצועיות גבוהה כלפי קהל הלקוחות, כך היא שומרת על היסודות המנחים אותה גם כיום- אמינות, מקצועיות ואיכות, זאת במטרה לשמור על מוניטין מקצועי ללא רבב. אופי פעילותה של החברה מאפשר לנהל מעקב מקצועי ומוקפד אחר הפרויקטים השונים ומתן יחס אישי לכל הלקוחות. ניקיון לאחר שיפוץ הוא אחד התחומים בו צריך להשקיע מעבר לניקיון בסיסי ולתת את המענה המקצועי ביותר על מנת שבסופו של דבר הלקוח יהיה באמת מרוצה!

על תוצאות לא מתווכחים! כבר אלפי לקוחות נהנים משירותי הניקיון של חברתינו ועל זה תוכלו לקרוא בקטגורית "ממליצים". צרו איתנו קשר ולא תתאכזבו, את זה אנחנו מבטיחים!

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל