מי צריך חברת ניקיון

hr
התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד – כולנו! חברות ניקיון אמנם לרוב עוסקות בניקיון בניינים גדולים, משרדים וחברות או מוסדות אך גם אנשי פרטיים יוכלו להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. חברות ניקיון מספקות שירותים רבים שכולנו נשמח "להיפתר" מהם לטובת עיסוקים אחרים.

חברת ניקיון זה גמר!

כמובן שבראש ובראשונה חברת פוליש וניקיון פונה לצרכן המוסדי והעסקי. בכול בניין משרדים פועלת חברת ניקיון ובכול מוסד ממשלתי או פרטי ישנה חברת ניקיון ואחזקה שאחראית הן על ניקיון המקום והן על תחזוקתו השוטפת. חברות ניקיון רבות מספקות שירותים נוספים כחלק מחבילת אחזקת מבנים כוללת שהופכת את הנושא של ניקיון ואחזקה לפשוט ויעיל מבחינת בעל עסק.

צרכנים פרטיים יכולים להיעזר בשרותיה של חברת ניקיון במקרים רבים גם כן. למרות שנדיר למצוא אדם פרטי ששוכר את שירותיה של חברת ניקיון ושירותי פוליש באופן קבוע אכן זה אפשרי. ישנם לא מעט אנשים אשר מעדיפים לקחת עוזרת בית שתטפל בנושא ניקיון בייתם. על פי החוק עוזרת בית חייבת באישורים ובביטוח מן הביטוח הלאומי. קל ופשוט יותר לשכור את שירותיה של חברת ניקיון לשם ניקיון הבית ולא להתעסק עם הבירוקרטיה שכוללת באחזקת עובדת ניקיון באופן פרטי.

מעבר לניקיון שוטף של בית פרטי ישנו גם הנושא של ניקיון מבנים משותפים. וועד הבית לרוב מטפל בנושא ושוכר מנקה לחדר המדרגות ואזורים משותפים. גם כאן, החוק מחייב העסקה של עובד על פי כל הקריטריונים החוקיים הכוללים ביטוח ותלוש משכורת. טעות נפוצה של וועדי בית היא לחשוב שאין בכך צורך, אם "נתפסים" הרי הדבר יגרור קנס משמעותי. טוב ועשו וועדי בית אם ישכרו את שירותיה של חברת ניקיון שתבטיח עבודה מקצועית ואיכותית וכמובן על פי חוק.

נחזור לצרכן הביתי. חברת ניקיון יכולה לעזור מאוד לפני חגים ובמיוחד לפני ניקיון האביב הגדול. כמו כן, לאחר או תוך כדי שיפוץ בית חברת ניקיון תוכל לסדר את כל הבלגן ולנקות את הבית בצורה מהירה, יעילה ומקצועית תוך שימוש בשיטות שאינן בהישג ידו של האדם הממוצע כמו פוליש וליטוש אבן.

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל