מטהרי אוויר בעסק ערובה ללקוחות מרוצים – גמר ניקיון משרדים

hr
גם אם חנות נעליים מסוימת לצורך העניין משווקת את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק, ישנו סיכוי לא רע שדרכה לא תצלח לו מדפיה יהיו מבולגנים ולו קירותיה יסבלו מכתמים, סדקים והזנחה. עם זאת, לאחרונה עולים יותר ויותר נתונים ממחקרים עדכניים שבוצעו בשנים האחרונות לפיהם מעבר לחזות של העסק או איש המקצוע, ההצלחה העסקית קשורה באופן חזק ומובהק סטטיסטית גם לחוש אחר לגמרי – לריח.

החשיבות של הריח

כיום המודעות לחשיבות של הארומות ששולטות בחלל העסקי נמצאת בעלייה מתמדת והמומחים בתחום מסכימים על כך שהריח של בית העסק יכול להשפיע על דעתו של הלקוח לכאן ולכאן. למרות שחוש הריח האנושי נחשב לנחות יחסית לחוש הריח של חיות אחרות, מתברר שחלק לא מבוטל מההחלטות שאנחנו עושים במהלך חיי היומיום שלנו מושפעות באופן לא מודע מהריח שנקלט באפינו. כך אנחנו מחליטים אם מנה חדשה שהוגשה לנו אטרקטיבית או לא, מחליטים אם הדייט שיושב מולנו בשולחן מוצא חן בעינינו ולמרבה ההפתעה גם מחליטים מה אנחנו חושבים על בית העסק שאנחנו נמצאים בו. לפיכך, גם אם המדפים באותה חנות נעליים שהזכרנו קודם לכן יציגו לראווה את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק וגם אם אנשי הצוות בחנות יקפידו לסדר את הנעליים בצורה האטרקטיבית ביותר והמאורגנת ביותר, הרי שאם הריח שישרור בחנות לא יהיה נעים, הרי שההצלחה העסקית של המקום תהיה בסכנה ממשית.

מטהר ומבשם אוויר

לדאוג שאף אחד לא יסבול

לאור כל האמור לעיל, במידה ואתם מעוניינים שהלקוחות שלכם ישאפו להישאר כמה שיותר זמן בחלל בית העסק שאתם מנהלים ובמידה ואתם מעוניינים שישאפו לבקר בו שוב, זה הזמן לדבר על מטהרי אוויר לעסק. אם נמנעתם עד היום מרכישה של מטהרי אוויר לעסק שלכם, ישנו סיכוי לא רע שהסיבה לכך נעוצה בעובדה שאכן עד לאחרונה רוב מטהרי האוויר ששווקו לעסקים לא היו באיכות גבוהה בלשון המעטה. רוב מטהרי האוויר ששווקו בעשורים האחרונים הכילו תרסיסים גנריים שהזכירו יותר מכול ריחות שהעלו אסוציאציות של חדרי שירותים. כל זאת כתוצאה מכך שבעבר אותם תרסיסים אכן מוקמו בחדרי נוחיות בלבד. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבחור מתוך מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של מטהרי אוויר ולהתאים באופן ספציפי את הניחוח המושלם עבור כל עסק ועסק.

אילו סוגים של מטהרי אוויר קיימים?

בעיקרון כיום ישנם ארבעה סוגים מרכזיים של מטהרי אוויר. הסוג הראשון מכיל חומרים מסוימים שמיועדים לדיכוי של חוש הריח אך השימוש בהם נדיר בעסקים. הסוג השני פועל באמצעות פילטרים שמסוגלים לספוג את הריחות הלא נעימים (כגון מסנן פחם או ג'ל סיליקה) והשלישי הוא סוג של מטהרים שפועלים על ידי נטרול ריחות באמצעים כימיים. עם זאת, הסוג הרביעי והנפוץ ביותר הוא מטהרים שפועלים על ידי הסוואת הריחות באמצעות ריחות חזקים יותר ונעימים יותר שלא יוצרים תערובות ריח עם הריחות הקיימים אלא מתגברים עליהם. המטהרים המודרניים יכולים לפעול כתרסיסים שניתנים לכיוון אוטומטי אך ישנם גם מטהרים שפועלים בדומה למזגנים רק שבמקום לקרר את האוויר, הם מסננים אותו.

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל