מדוע מומלץ לעשות הדברה כאשר עושים ניקיון לדירה?

hr
אם אתם מתכננים לנקות את הדירה שלכם ורוצים ליהנות מתוצאות ברמה גבוהה, ובעיקר מניקיון יסודי,
מה דעתכם לשלב, "על הדרך", גם הדברה? הדברת מכרסמים או הדברה נגד טרמיטים על ידי חברת ניקוי והדברה היא הזדמנות נפלאה להיפטר ממזיקים מיותרים וגם ליהנות ממרחב נעים הרבה יותר, רגע לפני הקיץ, או תקופת החגים.

ניקיון הבית בשילוב הדברתו

בין אם לכבוד החג או אולי בשל מעבר דירה, רבים בוחרים לבצע ניקיון יסודי של הבית בעזרתן של חברות המתמחות בכך או אולי באופן עצמאי עם חומרי ניקוי מיוחדים. בעוד שרבים בוחרים לנקות את הבית באופן יסודי ואחר כך להזמין חברת הדברה, הרי שמומלץ לעשות בדיוק ההיפך. אם אתם רוצים ליהנות מתוצאות טובות ולהיפטר ממכרסמים מזיקים ואפילו מטרמיטים, נקו את הבית היטב ורק לאחר מכן בצעו את ההדברה, בעזרתה של חברת הדברה מקצועית. בדרך זו ישמר חלק מחומר ההדברה ויבטיח מענה גם להמשך. כמובן שלאחר ההדברה עצמה יידרש ניקוי נוסף, אם כי ניקוי פשוט יותר, ולא ניקוי יסודי. חשוב כמובן לבצע את ההדברה בכל אזורי הבית, ובמיוחד במטבח ובאזור חדר הרחצה והשירותים (היכן שממוקמים פתחי הביוב השונים). כדאי, במקביל, לוודא שמדובר בהדברה ירוקה, כזו שאיננה פוגעת בסביבה ואיננה כוללת רכיבים רעילים שעשויים להזיק לתושבי הבית עצמם או לחיות המחמד (במידה ואכן יש כאלו).

על סוגי ההדברה המוצעים כיום

קיימות כיום מספר שיטות הדברה, המוצעות לבתים פרטיים. כשבוחרים את שיטת ההדברה יש לוודא שהשיטה הנבחרת אכן מותאמת לסוג המזיק, שממנו מעוניינים להיפטר ומשלבת במסגרתה חומרי הדברה שאינם מזיקים לסביבה. באופן כללי שיטות ההדברה הפופולאריות כיום הן:

שיטת ההדברה הכימית, העוזרת להתמודד מול כל סוגי המזיקים, לרבות מכרסמים למיניהם, ומצריכה התנהלות מיוחדת בתום ההדברה. מכיוון שמדובר בחומר הדברה רעיל מאד, יש לשהות מחוץ לבית במשך מספר שעות לאחר ההדברה עצמה וכמובן גם לדאוג לאוורר את הבית היטב. שיטת הדברה זו יכולה להתאים למקרים בהם כמות המזיקים היא גדולה במיוחד ובמקרים בהם שיטות ההדברה האחרות לא השיגו את התוצאות הרצויות.
שיטת ההדברה הירוקה, הנחשבת לשיטה מבוקשת מאד, ובמיוחד בשל המודעות הרבה לאיכות הסביבה וחיפוש אחר פתרונות יעילים וטובים יותר. שיטת הדברה זו עושה שימוש ברעלנים מסוגים שונים, המגיעים ישירות מהצמח וכוללים כמויות קטנות ביותר של כימיקלים. במקרים בהם מדובר בבתים פרטיים, שכמות המזיקים שבהם איננה חריגה מהרגיל או מהמוכר, מדובר בפתרון מצוין ואף מומלץ מאד.

לסיכום

שילוב בין ניקיון יסודי להדברת הבית יבטיח לכם כאמור, מקום נעים וגם נקי מטרמיטים או מזיקים אחרים. יחד עם זאת, בחירתה של שיטת ההדברה חשוב שתעשה תוך סיועם של מומחים בתחום על מנת להבטיח תוצאות ברמה גבוהה ומענה מתאים. מומלץ לפנות אך ורק לחברת הדברה המתמחה בהדברת בתים ומציעה פתרונות באיכות גבוהה ושיטת הדברה ירוקה, שאיננה פוגעת בסביבה.

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל