חברת ניקיון מבנים, שירותי ניקיון למבנים

hr

חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון הינה חברה ותיקה המציעה שירותי ניקיון מבנים למשרדים, חברות ומוסדות ציבוריים. חברתנו מעסיקה צוות עובדים שאחראי על נושא הניקיון ברמה מקצועית ללא פשרות.

חברת ניקיון מבנים
חוסר הניקיון והסדר שוב תפס לכם את העין ביציאה מהמשרד? הריח הלא נעים במעלית, החלונות המאובקים או עקבות הרגליים בלובי- כל אלו יכולים להיעלם באמצעות שירותי ניקיון שמספקת חברתנו. צוות העובדים בחברתנו מבין כי ניקיון מבנים פירושו לא רק לעבור עם דלי מים על רצפת הלובי, אלא דאגה לניקיון מקיף של הבניין. חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון הינה חברה ותיקה הערוכה לספק שירותי ניקיון למבנים שונים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ומכשירים חדשניים.

מכשור וחומרי ניקיון מתקדמים

חברתנו תדאג לניקיון הבניין שלכם ולשמירה על בניין נקי תוך שימוש בחומרי הניקיון המתקדמים ביותר. חרטנו על דגלנו את נושא השירות המהיר והזמין ללקוחות, ולכן אנחנו רואים חשיבות רבה בהעסקת צוות עובדים מקצועי, מיומן ואחראי. צוות העובדים בחברתנו מודע לחשיבות השירותים שאנחנו מעניקים, שכן אנחנו מסייעים לכם לנהל את העסקים בשגרה מבלי לדאוג לעבודת הניקיון, העובדים שלנו ידאגו שהעסק שלכם יראה מבריק.

צוות הניקיון של ג.מ.ר מספק לכם שירותי ניקיון למבנים, חדרים, מעליות, נקיון משרדים ומקומות נוספים בהתאם לדרישות שלכם. העובדים בחברתנו עורכים לבצע את העבודה תוך הקפדה על מקצועיות ואמינות.

כיצד חברתנו יכולה לסייע לכם?

• אינכם צריכים לחפש המלצות ולרדוף אחר עובדי ניקיון פרטיים.
• צוות עובדים מקצועי ומסור: חברתנו מעסיקה צוות עובדים מקצועי, כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות איכותי ללא פשרות.
• זמינות: במקרה של יום מחלה של העובדים, אין צורך לדאוג. חברתנו תספק עובדים נוספים לעבודות הניקיון השונות.

על תוצאות לא מתווכחים, ולחברתנו כבר אלפי לקוחות מרוצים. ניתן להתרשם בקטגורית "ממליצים". צרו איתנו קשר ולא תתאכזבו, את זה אנחנו מבטיחים!

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל