איך לבחור מזגן איכותי וחסכוני למשרד

hr

בעקבות מזג האוויר החם בישראל ניתן בעלי עסקים רבים המבקשים לקנות מזגן למשרד רואים בו כפריט ריהוט לכל דבר, כי ללא מזגן בחודשי הקיץ קשה מאד לתפקד. לא פעם בחירת מוצרים למשרד נעשית גם מבחינת פן עיצובי וגם מפן טכנולוגי, ולכן הצורך להבין את אורח החיים של העובדים הוא הכרחי. אנחנו בחברת ניר קור מבינים את הצרכים שלכם ומציעים לכם סוגים שונים של מזגנים כדי שתוכלו לקרר את המשרד.

מגמה של פיצול

אם בעבר היה מקובל לבחור מזגן מרכזי למקום העבודה, כזה שנועד למזג את כל הבית, כיום ניתן למצוא יחידות מיזוג מתקדמות מעוצבות שאינן תופסות נפח רב בקיר וגם מתאפיינות בעיצוב מרשים במיוחד. יחידות המיזוג הללו מיוצרות בצבעים שונים על מנת להעניק אווירה שונה וצבעונית למשרד ולעיתים מגיעות גם מצופים בחומרים כגון זכוכית או דמוי זכוכית המשמשים למשרדים כחלק מטרנד עיצוב המזגנים.

כיום אין גבול לעיצוב ומי שאינו מעוניין לחשוף את המזגן יכול להסתיר אותו. צורת ההסתרה המקובלת היא באמצעות הנמכת התקרה בה עוברת כל המערכות. אם החלל גדול מדי ניתן לעבות את הקיר על ידי הוספת גבס כך ניתן להסתיר יחידות סמויות.
איזה טכנולוגיה ניתן למצוא?

כיום ניתן לא רק לבחור עיצובים שונים של מזגן אלא לבחור גם טכנולוגיות שונות המאפשרות להפעיל את המזגן בהתאם לטמפרטורה הרצויה. כך למשל, באמצעות טכנולוגיית אינוורטר ניתן להפעיל את המזגן ברמות שונות בהתאם לטמפרטורה המבוקשת, כך שניתן לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר. טכנולוגיה מסוג זה היא טכנולוגיה חסכונית למדי היות והמזגן אינו נדלק ונכבה מה שגורם לבזבוז של חשמל. כמו כן, יתרון נוסף של אינוורטר היא הזרימה המתמדת של אוויר איכותי.
אם אתם מחפשים מזגן בטכנולוגיה שונה, אצלנו תוכלו למצוא מזגנים בטכנולוגיות שונות המתאימות לצרכים שלכם.

איזה מזגן מתאים לכם?

בדיוק כפי שאתם מתייעצים עם מומחים ובוחרים ריהוט משרדי בהתאם לצרכים שלכם, כך אתם צריכים לבחור מזגן חסכוני. כיום לפני רכישה של מזגן יש להכיר את סוגי המזגנים השונים ולבחון האם הם מתאימים לצרכים שלכם. כך למשל, מזגן עילי יתאים במקרה בו אתם רוצים לקרר חדר אחד, ואילו מזגן מיני מרכזי מתאים במקרה בו אתם רוצים לקרר מספר חדרים.
אצלנו בחברת ניר קור תוכלו למצוא סוגים שונים של מזגנים ותוכלו ליהנות ממזגן איכותי וחסכוני באותה המידה כדי שתוכלו ליהנות ממזגן איכותי בסביבת המשרד.