חברת אחזקת מבנים, שירותי אחזקה

hr
שאנו חושבים על אחזקת מבנים אנו לעיתים טועים וחושבים שמדובר אך ורק בניקיון פשוט. אך לא כך הדבר, רוב חברות אחזקת מבנים שעוסקות בתחום מספקות שירות כולל למבנה כולו. שירותי אחזקה כוללים טיפול שוטף הן בניקיון המבנה והן בתקינותו. תקינותו של מבנה חשובה לא פחות מניקיונו לכן חברות שמתמחות באחזקת מבנים מספקות גם שירות זה.

מספר שירותי אחזקה שניתנים על ידי חברת אחזקת מבנים :

ניקיון

 

ניקיון משרדים רצוף במשך כל שעות היום או ניקיון אחת ליממה. ניקיון של משרד כולל מעבר לשטיפת הרצפה ושאיבת אבק מן השטיחים גם שמירה על סדר וניקיון במטבחונים וכמובן חדרי השירותים. לא אחת נדרשות חברות אחזקת מבנים לספק מספר עובדי ניקיון שלכול אחד ניתנת קומה בבניין או תפקיד ספציפי לו.

חברת אחזקת מבנים | שירותי אחזקה

תיקוני חשמל ואינסטלציה

כשמדובר במתן שירותי אחזקות מבנים הרי לא ניתן להתעלם מצורכי החשמל והאינסטלציה של המשתמשים במבנה. חברות אחזקה מספקות פעמים רבות שירותים אלו גם בשעות לא קונבנציונאליות, למשל לבתי אבות או אכסניות.

ניקיון חלונות חיצוניים

בנייני משרדים כיום בנויים ברובם מחלונות זכוכית חיצוניים שמרכיבים שטח נרחב מן הקורות במבנה. כך אנו רואים בכול מקום גורדי שחקים של ממש שאת חלונותיהם יש לנקות בגובה רב מעל פני האדמה. חברת אחזקה מספקת לא אחת שירותי אחזקה וניקיון בגובה על ידי צוותי סנפלינג או בעזרת פיגום עולה.

תחזוקת מערכות כיבוי אש ובטיחות

בניינים ציבוריים, משרדים ואפילו מסעדות חייבים על פי תקנות הבטיחות להחזיק במערכת לכיבוי אש. מערכת זו דורשת תחזוקה שוטפת הכוללת בדיקה של הרכיבים והחלפתם מידי פעם הן על פי צורך והן על פי התיישנותם. חברות אחזקת מבנים לא אחת נותנות שירות זה כחלק מחבילת אחזקה רחבה. ישנן חבילות אחזקה רחבות יותר אשר מעניקות למסעדות מערכת כיבוי מנדפים, דבר זה אינו פותר את המסעדות מהתחזוקה השוטפת שלהם כגון ניקוי מנדפים בצורה יסודית.

עבודות צבע ונגרות

צביעת קירות מתמשכת או שיפוץ חדר או שניים היא דרך נהדרת להפיק חיים חדשים בכול משרד או מוסד. משרדים רבים בוחרים לעשות תיקונים במשך כל השנה על מנת להימנע משיפוץ גדול שגורר בעקבותיו גם הוצאות גדולות. חברות אחזקה בהחלט ישמחו לספק שירות זה.

 

חברת אחזקה וניקיון ג.מ.ר מספקת מענה מקיף לכל שירותי האחזקה, וכמובן שתתאים עבור כל לקוח בצורה ייחודית את הפרויקט עבור הצרכים שלו. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ולפרטים נוספים אודות שירותינו הרבים.

 

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל