אודות חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון בע"מ

לוגו - גמר אחזקת מבנים וניקיון משרדים
חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון החלה את דרכה בשנת 1988. כיום החברה מונה צוות עובדים מקצועי ומוביל בענף הניקיון, מה שמאפשר לה לשמור על תודעת שירות גבוהה. צוות העובדים בחברתנו מעניק ללקוחות שירות מקצועי ואיכותי, תוך שימוש בחומרי ניקיון הטובים ביותר.

אנו בחברת ג.מ.ר שירותי ניקיון מומחים בביצוע ניקיון למשרדים, גדולים כקטנים, ומבינים את הצורך של הלקוחות במשרד נקי, ולכן בחרנו להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בענף הניקיון.

תודעת השירות הגבוהה הינה מרכיב חשוב המנחה את חברתנו במהלך כל שנות פעילותה. שירותי הניקיון הניתנים על ידי חברתנו הינם ברמה מקצועית, ומבוצעים על ידי צוות עובדים מיומן.

חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון מודעת לכך כי רק צוות עובדים איכותי יכול להגיע לתוצאות טובות, ולכן צוות העובדים בחברתנו עובר תדרוך והכשרה מקיפה. כמו כן, לאחר קבלתם לעבודה הם זוכים לפיקוח במהלך עבודתם במקומות שונים.

על מנת לאפשר לכם ליהנות ממשרד נקי, אנחנו מעניקים מגוון שירותי ניקיון החל משאיבת שטיחים וריפודים, ניקיון מטבחים, החלפת פחים וניקיונם, הברקת חלונות. ברשותנו כל הציוד הטכני הנדרש לביצוע עבודות ניקיון שונות למשל, מכונות שטיפה, מכונות קרצוף והברקה. חומרי הניקיון בהם אנחנו עושים שימוש מתאימים לצרכי עבודה, ואינם פוגעים בשטיחים, אלא משאירים ריחות נעימים.

חברתנו חרטה על דגלה מקצועיות המבוססת על ניסיון עשיר. צוות העובדים שלנו רואה את טובת הלקוחות לאורך השירות, מה שבא לידי ביטוי במקצועיות ושירותי ניקיון מתקדמים.

050-530-5916 / 077-5504893
:שם: טלפון: דוא"ל